Антицелюлітна програма

“Мens sana in corpon sano”
“Здорове тіло — здоровий дух”

Антицелюлітна програма — це комплекс чітко підібраних процедур, які допомагають позбавитись від целюліту та зайвого жиру. Ми радимо Вам пройти індивідуальну консультацію в лікаря, який підбере комплекс заходів в залежності від ділянки і ступеня целюліту. Підхід має бути комплексним і багатогранним.

Санаторій “Райдуга” пропонує наступні програми:

Санаторій "Райдуга". Волочиськ.
Антицелюлітні обгортання.

Антицелюлітні обгортання.

Сенс обгортання в тому, що шкірні пори розширюються і шкіра насичується мікроелементами і мінералами, з допомогою яких вона набуває потужності, спалюється жир, зменшуються об’єми, покращується циркулювання крові. Проводяться процедури протягом 30 хв, курсом 10 сеансів.
Пропонується декілька видів обгортання:
Шоколадне обгортання — дуже корисне за рахунок кофеїну, що міститься в шоколаді, йде м’яка стимуляція роботи всіх органів і систем. Магній, який присутній в какао-бобах сприяє поліпшенню пам’яті , покращує обмін речовин, зміцнює імунітет.
Грязєве обгортання — це лімфодренажна та антицелюлітна програма. Потрапляючи на шкіру, глибоко проникаючи в пори клітин, насичують їх усіма необхідними мікроелементами і органічними речовинами, такими як кобальт, бром, кальцій, залізо, цинк, фосфор, сірка, марганець,магній і хром.

Баейн, Санаторій "Райдуга". Волочиськ.
Гідрокінезотерапія.

Гідрокінезотерапія.

Метод, який поєднує в собі гідротерапію (лікування водою) і лікувальну фізкультуру (кінезотерапію). Значно покращується тепловіддача і обмін речовин. Процедура проводиться протягом 30 хв., курсом 10 сеансів.

Енергосауна. Санаторій "Райдуга". Волочиськ.
Інфрачервона енергосауна.

Інфрачервона енергосауна.

Енергосауна — загальне оздоровлення, детоксикація, естетичні цілі. Проводиться на протязі 20 хв, курсом — 10 сеансів.

Лімфопресенгтерапія. Санаторій "Райдуга". Волочиськ.
Лімфопресенгтерапія

Лімфопресенгтерапія.

Апарат BTL-6000 – пристрій для лімфопресенгтерапії (лімфодренажного масажу). Працює по принципу періодичної пневматичної компресії. Проводиться на протязі 30 хв., курсом — 10 сеансів.

Підводний душ-масаж. Санаторій "Райдуга". Волочиськ.
Підводний душ-масаж.

Підводний душ-масаж.

Для проведення процедури використовується ванна з установкою гідромасажу, яка оснащена системою, що забезпечує водний та повітряний масаж з допомогою бульбашок повітря, які розпилюються в воді. Температура води 36-37*, тривалість процедури — 30 хв.

ЛФК. Санаторій "Райдуга". Волочиськ.
ЛФК (лікувальна фізкультура).

ЛФК (лікувальна фізкультура).

-Функціональні тренажери “Extra”
-Бігова доріжка
-Велотренажер
-Роликовий масаж
-Комбінований тренажер для м’язів стегна.

Питний бішофіт
100 мл 1 раз вдень. Детоксикація, насичення організму магнієм, регуляція роботи кишківника, закрепи.

Фітозбори:
-нирковий (сечогінний ефект).
-шлунковий (сприяє обміну речовин).

Результат антицелюлітної програми — виведення токсинів, зайвої рідини, покращення обміну речовин, зменшення жирових відкладень, стимулювання синтезу колагену, підвищення синтезу шкіри, втрата сантиметрів в проблемних зонах, омолодження і гарний настрій.

Ласкаво просимо!