Місто Волочиськ

 хостинг от freehost.com.ua

bigmir)net TOP 100


анаторій «Райдуга» – бальнеологічний.

Основним чинником лікування в санаторії є мінеральна вода “Кришталева криниця”. При проведенні курсу лікування мінеральною водою підвищується ефективність проведеної комплексної терапії. Поліпшується загальний стан здоров’я, відновлюється функціональний стан органів травлення, підвищується імунологічна реактивність організму, що перешкоджає хронізації патологічних процесів. Сучасні методики лікування курортною бальнеотерапією в поєднанні з новітніми технологіями допоможуть позбутися багатьох проблем із здоров’ям. Успішно проведене спеціалізоване лікування, закріплюється у санаторно-курортному закладі, використовуючи такі чинники як санаторний режим, клімат, дієта, мінеральна вода, пелоїди (грязі), озокерит, фізіотерапія. Таким чином визначається ефективність комплексного лікування.

Медикаментозне лікування в санаторії - симптоматичне, за призначенням лікаря, відповідно до діагнозу, включає внутрішньовенні, внутрішньом’язеві ін’єкції, маніпуляції та прийом таблетованих засобів.

san-zag-041 san-zag-042

Дієти: №5 №7 №9 №15.
Харчування триразове, збалансоване, індивідуально коректоване. Дієтичне харчування відновлює порушені функції організму, підсилює лікувальний ефект, допомагає укріпити здоров’я. 

san-zag-044 san-zag-045

Процедури:
Енергетична інфрачервона Сауна

Достатньо лише 10-20 хвилин на день, проведених в Енергетичній сауні, щоб мікроциркуляція крові в організмі досягла того ж рівні, як після 3-4 км пробіжки, що допоможе природним шляхом очистити ваш організм від токсинів, позбутися надлишкової ваги, поліпшити кровообіг і стан шкіри!

san-zag-065 san-zag-066

Процедури:
лікувальна гімнастика, гігієнічна гімнастика, теренкур, гідрокінезотерапія.
Лікувальні ефекти:
бронходреніруючий, судинорозширювальний, тонізуючий, седативний, міорелаксуючий, імуностимулюючий. 

san-zag-048 san-zag-047 san-zag-046

 Процедури:
спелеотерапія, аероіонотерапія — люстра Чижевського, аромотерапія та психоемоційне розвантаження.
Лікувальні ефекти:
вентиляційно-перфузійний, тонізуючий, актопротекторний, судинорозширювальний, катаболічний, термоадаптивний, бронходренуючий, гіпотензивний, бактерицидний, гіпосенсибілізуючий.

Аероіонотерапія — фізіотерапевтичний метод, що полягає у використанні з лікувально-профілактичною метою певних частинок — аероіонів, які містяться у повітрі і є носіями електричних зарядів. Природна аероіонізація забезпечується тривалим перебуванням в місцевосці із чистим іонізованим повітрям — в горах, біля водоспаду, на березі моря під час прибою, під час грози, в хвойному лісі. У санаторії для отримання аероіонів використовують апарат аероіонотерапії люстра Чижевського. При цьому в організм мобілізуються захисні сили, покращується функція дихання, зменшується кисневе голодування організму, проявляється заспокійлива, бактерицидна, гіпосенсибілізуюча, тонізуюча та метаболічна дія.

Аромотерапія — метод лікування, який заснований на вдиханні повітря, яке насичується летючими ароматичними речовинами, що виділяються рослинами: фітонциди, терпени, ефірні олії. Для насичення повітря ароматичними речовинами у санаторії використовують аромолампу і ефірні олії. Ефірні олії отримують із квітів, листя, стебел, коріння, плодів та насіння, а інколи — і з усієї рослини. Більшість із них є антисептиками та пригнічують мікроорганізми.

Лікування та процедури

 Вони позитивно впливають на стан нервової, серцево-судинної, імуної систем, мають дезинфікуючу, антиоксидантну та інші дії., що дозволяє віднести їх до ефективних лікувальних та профілактичних засобів. Потряпляючи разом із вдихуваним повітрям до дихальних шляхів, вони чинять місцеву дію, а коли проникають через слизову оболонку, починають виконувати системну дію на весь організм.


Однією з умов успішного проведення останніх двох процедур є відсутність будь-яких зовнішніх подразників — в тому числі розмов та читання. Це дозволяє людині відпочити як фізично, так і духовно, що сприяє покращенню психо-емоційного стану.

Лікування та процедури Лікування та процедури

Процедури:
лікувальний масаж, вібротерапія, ультразвук.
Лікувальні ефекти:
тонізуючий, актопротекторний, вазоактивний, трофічний, катаболічний, лімфодренуючий, імуностимулюючий, седативний, анальгезуючий, міорелаксуючий, коригуючий, психорелаксуючий, протизапальний, бактерицидний. 

Лікування та процедури Лікування та процедури

Процедури:
низькочастотна магнітотерапія, магнитофорез з бішофитом.
Лікувальні ефекти:
протизапальний (дренуючий-дегидративний), судинорозширювальний, трофостимулируючий, катаболічний, актопротекторний, гипокоагулюючий, гіпотензивний, секреторний, седативний.

Лікування та процедури

Процедури:
гірудотерапія, фітотерапія.
Лікувальні ефекти:
спазмолітичний, трофічний, судинорозширювальний, гіпотензивний, жовчогінний, протизапальний, сечогінний, очищуючий, актикоагулюючий.

Процедури:
циркулярний, висхідний, душ Шарко; перлинні, ароматичні, кисневі, вуглекислі, хвойні ванни, ванни з морською сіллю та лікувальними травами.
Лікувальні ефекти:
тонізуючий, седативний, вазоактивний, спазмолітичний, трофічний, імуностимулюючий, метаболічний, анальгетичний, судинорозширювальний, терпкий, противозудний, актопротекторний, гіпосенсибілізуючий, терморегулюючий.

san-zag-055 san-zag-009

Лікування магнієм

В основі безлічі проблем зі здоров’ям лежить дефіцит магнію. З віком, а також при стресах і фізичних навантаженнях магній активніше витрачається. В результаті організм стає вразливим.

Якщо ми відновимо нормальний рівень магнію в організмі – впоратись з багатьма хронічними захворюваннями стане простіше.

Для цього в санаторії «Райдуга» розроблені методики для відновлення балансу магнію:

-  бішофітні ванни;

-  електрофорез з магнієм;

-  магнітотерапія з магнієм;

-  ультразвукова терапія з магнієм;

-  теплолікування з магнієм;

-  масаж з магнієм;

-  пероральне вживання магнію.

Доведено науковцями, що найефективнішими є методи комбінованого вживання магнію.

Біологічна роль магнію в організмі:

-  активує більше 300 біохімічних реакцій.

-  регулює кальцієвий обмін

-  бере участь у синтезі білка та регулює імунітет.

-  бере участь у формуванні кісткової  тканини та зубів.

-  регулює нервово-м’язову провідність та нейронну передачу.

-  бере участь у обміні глюкози, покращує роботу підшлункової залози.

-  регулює тонус внутрішніх органів, системної мускулатури, серця.

-  покращує резистентність організму до стресів.

У яких бідах винен дефіцит магнію:

-  аритмія, гіпертонічна хвороба, атеросклероз, ішемія, варикозна хвороба;

-  невротичні розлади, безсоння, втрата життєвого тонусу, депресії, хронічна втома;

-  постійні болі –  головні, м’язові, суглобові, ПМС;

-  розлад травлення, зокрема порушення апетиту, схильність до ожиріння;

-  зниження імунітету, порушення обмінних процесів;

-  судоми, запаморочення, проблеми з пам’яттю і зором;

-  витончення  зубної емалі, випадіння волосся, ламкість нігтів;

-  розлад репродуктивної сфери, важко протікаючий клімакс.

Причини дефіциту магнію:

-  зниження споживання магнію (дієтичні обмеження, термічна обробка їжі)

-  надлишок вуглеводів і жирів у раціоні, патологія ендокринної системи (діабет);

-  підвищене використання магнію організмом  (стрес, фізичне перенавантаження, дитячий вік, вагітність та лактація, стан після хвороби)

-  захворювання  ШКТ, вживання чаю, кави;

-  захворювання сечовидільної системи;

-  тривале вживання медикаментів (глюкокортикостероїди, цитостатики, аміноглікозиди).

 

Підводний душ-масаж

san_raduga_4 san_raduga_5

Процедури:
лазеротерапія.
Лікувальні ефекти:
фотодеструктивний, очищуючий, реєпителізуючий, актикоагулюючий.

san-zag-057


Процедури:

гальванізація, электрофорез, електроанальгезія, електростимуляція, діадинамотерапія, ампліпульстерапія, ультратонотерапія, дарсонвалізація; вакуум-масаж.

Лікувальні ефекти:
протизапальний, анальгетичний, судинорозширювальний, міорелаксуючий, трофостимулюючий, нейростимулюючий, пластичний, лімфодренуючий, спазмолітичний, катаболічний, протизудний, бактерицидний.

san-zag-058 san-zag-059

Процедури:
озокерито-парафінові аплікації, грязьові аплікації, электрофоретична грязь, ультрафонофоретична грязь, гальваногрязь.
Лікувальні ефекти:
протизапальний, метаболічний (поліпшення обміну речовин у тканинах), трофічний, десенсибілізуючий, судинорозширювальний, спазмолітичний, імунностимулюючий, бактерицидний, седативний, гіпокоагульозний.

san-zag-060


Спелеотерапія.

Спелеотерапія — це метод лікування тривалим перебуванням в умовах мікроклімату природних соляних печер.
Основними діючими факторам є дрібнозернистий аерозоль солей натрію, калію, кальцію та магнію, а також від’ємні аероіони.
В приміщенні спелеокамери відвідувачі відпочивають, виконують дихальну гімнастику, співають, просто гуляють, отримуючи позитивну антибактеріальну, протизапальну, протиалергічну, бронхорозріджуючу, заспокійливу та гіпотензивну дію того повітря, яким дихають.
Такі процедури також сприяють покращенню імунітету.

san-zag-062 san-zag-061

“Мens sana in corpon sano”
“Здорове тіло — здоровий дух”

Антицелюлітна програма — це комплекс чітко підібраних процедур, які допомагають позбавитись від целюліту та зайвого жиру. Ми радимо Вам пройти індивідуальну консультацію в лікаря, який підбере комплекс заходів в залежності від ділянки і ступеня целюліту. Підхід має бути комплексним і багатогранним.
Санаторій “Райдуга” пропонує наступні програми.

Антицелюлітні обгортання.
Сенс обгортання в тому, що шкірні пори розширюються і шкіра насичується мікроелементами і мінералами, з допомогою яких вона набуває потужності, спалюється жир, зменшуються об’єми, покращується циркулювання крові. Проводяться процедури протягом 30 хв, курсом 10 сеансів.
Пропонується декілька видів обгортання:
Шоколадне обгортання — дуже корисне за рахунок кофеїну, що міститься в шоколаді, йде м’яка стимуляція роботи всіх органів і систем. Магній, який присутній в какао-бобах сприяє поліпшенню пам’яті , покращує обмін речовин, зміцнює імунітет.
Грязєве обгортання — це лімфодренажна та антицелюлітна програма. Потрапляючи на шкіру, глибоко проникаючи в пори клітин, насичують їх усіма необхідними мікроелементами і органічними речовинами, такими як кобальт, бром, кальцій, залізо, цинк, фосфор, сірка, марганець,магній і хром.

22112018_1

Гідрокінезотерапія.
Метод, який поєднує в собі гідротерапію (лікування водою) і лікувальну фізкультуру (кінезотерапію). Значно покращується тепловіддача і обмін речовин. Процедура проводиться протягом 30 хв., курсом 10 сеансів.

22112018_3


Інфрачервона енергосауна.

Енергосауна — загальне оздоровлення, детоксикація, естетичні цілі. Проводиться на протязі 20 хв, курсом — 10 сеансів.

22112018_4

Лімфопресенгтерапія.
Апарат BTL-6000 – пристрій для лімфопресенгтерапії (лімфодренажного масажу). Працює по принципу періодичної пневматичної компресії. Проводиться на протязі 30 хв., курсом — 10 сеансів

Підводний душ-масаж.
Для проведення процедури використовується ванна з установкою гідромасажу, яка оснащена системою, що забезпечує водний та повітряний масаж з допомогою бульбашок повітря, які розпилюються в воді. Температура води 36-37*, тривалість процедури — 30 хв.

22112018_2

ЛФК (лікувальна фізкультура):

22112018_6

-Функціональні тренажери “Extra”
-Бігова доріжка
-Велотренажер
-Роликовий масаж
-Комбінований тренажер для м’язів стегна.

22112018_7 22112018_8
22112018_9 22112018_11
22112018_10 22112018_12

22112018_5

Кишкове зрошення
Покращення місцевого кровотоку в товстому кишківнику, очищення слизової оболонки від відшарованого епітелію слизу, бактерій, токсинів. Тривалість процедури 20 хв. 2 процедури на курс антицелюлітної програми.

Питний бішофіт
100 мл 1 раз вдень. Детоксикація, насичення організму магнієм, регуляція роботи кишківника, закрепи.

Фітозбори:
-нирковий (сечогінний ефект).
-шлунковий (сприяє обміну речовин).

Результат антицелюлітної програми — виведення токсинів, зайвої рідини, покращення обміну речовин, зменшення жирових відкладень, стимулювання синтезу колагену, підвищення синтезу шкіри, втрата сантиметрів в проблемних зонах, омолодження і гарний настрій.

Вартість “Антицелюлітної програми”, курсом 10 днів, – 3000 грн.
Всі деталі за тел. 096 85 27 953,  067 381 26 22,  067 777 90 31.

san-zag-063

Слайд-шоу
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання