Дозвілля, Екскурсії

"Подорожі вчать більше, ніж будь-що інше.
Іноді один день проведений в інших місцях, дає більше, ніж десять років життя вдома".
А.Франс

Санаторій "Райдуга"

Санаторій запрошує Вас відвідати безкраї полонини, повноводні річки, галасливі і загадкові водоспади, озера, а також винні погреби, маленькі і затишні міста, загадкові замки і фортеці, навіяні легендами.

Шановні туристи!

Дуже приємно, коли хобі переростає в улюблену роботу. Туристичний оператор «ЕврикаТур» – це надійний  оператор, який працює з 2006 року. Ми дбаємо про нашу репутацію, ділові відносини з партнерами, добре організований відпочинок наших туристів.

Спектр послуг, які ми надаємо – безмежний, що відповідає всім можливим Вашим побажанням. Ми організовуємо та виконуємо екскурсійні поїздки по всій території України, також виконуємо власні тури по Європі, бронюємо авіа-білети, робимо страхування. Постійно в перелік екскурсій вводимо новинки та різні цікавинки. Складаємо екскурсійну програму таким чином, щоб вона була максимально раціональною, насиченою та цікавою. Працюємо тільки з найкращими екскурсоводами – професіоналами у своїй справі. Перевезення туристів здійснюємо власними автобусами, що робить поїздку ще більш безпечною та комфортною.

Ласкаво просимо!