Умови відпочинку

Одночасно санаторій може прийняти 100 відпочиваючих.
В житловому корпусі до послуг відпочиваючих одно- і двомісні, одно- і двокімнатні номери. 

Запрошуємо відвідати наш санаторій, де Ви зможете пройти ці та інші процедури, отримати заряд позитивного настрою, покращити стан свого здоров’я, підвищити опірність організму. Окрім того, можна погуляти мальовничою територією влітку, в зимовий період – покататися на лижах та санчатах, покуштувати смачні та корисні страви.

Санаторій "Райдуга", Волочиськ.

ДО ВАШИХ ПОСЛУГ:

Кімнати

Кожний номер облаштований всім необхідним для повноцінного відпочинку: телевізор, холодильник, індивідуальний санвузол, душова кабіна, цілодобове забезпечення гарячою і холодною водою.

Харчування

здійснюється по семиденному меню, яке формується виходячи з особливостей дієтичних раціонів для різних груп пацієнтів, але за показаннями призначається 5 – тиразове харчування.

Відпочинок на природі. Фотогалерея.

В рекреаційній зоні санаторію знаходиться реконструйований старовинний дендропарк, озеро, річка Збруч. На території дендропарку обладнані спортивні майданчики, теренкурні доріжки.

Дозвілля, екскурсії

Санаторій запрошує Вас відвідати безкраї полонини, повноводні річки, галасливі і загадкові водоспади, озера, а також винні погреби, маленькі і затишні міста, загадкові замки і фортеці, навіяні легендами.

ОГОЛОШЕННЯ

У зв’язку з нестабільною ситуацією по захворюванню коронавірусною інфекцією (COVID-19) в регіоні, поселення в санаторій «Райдуга» здійснюється при наявності таких документів:

  • Санаторно-курортна карта;
  • Довідка або відмітка в пакеті документів про відсутність контакту з хворими COVID-19 на протязі попередніх 14 днів, виданої медичним закладом, не пізніше як за 3 дні до приїзду в санаторій.
  • Негативний результат тестування на коронавірусну інфекцію (COVID-19) видану не пізніше як за 2 дні до дати приїзду в санаторій.

БЕЗ НАЯВНОСТІ ВИЩЕПЕРЕРАХОВАНИХ ДОКУМЕНТІВ МИ НЕ ЗМОЖЕМО ПОСЕЛИТИ ВАС В САНАТОРІЇ.

БІЛЬШ ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА ТЕЛЕФОНОМ (097) 891-41-87