Відгуки

Про санаторій "Райдуга"

Відгуки про санаторій "Райдуга"

Ваші думки, побажання, подяка або ж конструктивна критика слугують для нас джерелом нових ідей для удосконалення лікувального процесу, створення комфортного відпочинку. Ми завжди прислухаємося до своїх клієнтів.
Залишити своє зауваження чи відгук Ви завжди можете за допомогою спеціальної форми зв’язку, натиснувши на кнопку “Написати відгук” або у формі, розташованій нижче.

Дякуємо за Ваші відгуки! Ми завжди раді бачити Вас!

Ваші відгуки

Від душі та щирого серця бажаємо висловити колективну подяку санаторію “РАЙДУГА” за хороше ставлення до відпочиваючих, за відпочинок та гарне лікування.

НАША НАЙЩИРІША ПОДЯКА АДМІНІСТРАЦІЇ САНАТОРІЮ:
директору Петрову В.І.; головному лікарю Бабюк І.П.; лікарям Сліпцовій О.В. та Бурка З.В.; старшій медичній сестрі Война Ю.М. Дякуємо всьому медичному персоналу у процедурних кабінетах за гарне ставлення та професійність у виконанні процедур, поварам у столовій за смачне харчування, культмасовому сектору за організацію дозвілля вечорами.
Бажаємо натхнення, здоров’я, щоб і надалі мали змогу приїжджати сюди люди та гарно відпочивати. Дякуючи Вам прибування в санаторію було як у дома))))

Щира подяка від:
1) Швец Г. та Швец М. (м.Хмельницький), кім. 208
2) Знахорук Г. (м.Волочиськ), кім. 211
3) Сокол С. (с.Користова), кім. 211
4) Корчевська Н. (м.Волочиськ), кім.419
5) Горчиця М. (м.Хмельницький), кім. 302
6) Козинець О. (м.Тернопіль), кім. 321
7) Бондарева Н. (м.Київ), кім. 519

Наталія
Київ
29.03.2021

Щиро дякуємо всім працівникам санаторію «Райдуга» за кваліфіковане лікування, доброзичливість, чуйне відношення та чудове піклування про відпочиваючих. За турботу, порядність, чистоту, за відмінні санітарні норми, смачне та збалансоване харчування.

Особлива подяка директору  Валерію Івановичу, медичному директору Ірині Петрівні, головній медичній сестрі Юлі Миколаївній, музичному керівнику Вірі Яківній за їхню працю і наполегливість у такий важкий час.

ВСІМ, ВСІМ ПРАЦІВНИКАМ ГАРНО ДЯКУЄМО!!!

Бажаємо всьому колективу

Долі чудової, сили дніпрової, здоров’я  козацького, довголіття кавказького, злету орлиного, кохання лебединого.

Нехай усіх Вас оберігає Господь Бог від усіх негараздів.

Здоров’я і щастя Вам і Вашим родинам.

сім’я Скрипки
м. Городища, Черкаська область
04.12.2020

Щиро дякую всім співробітникам санаторію «Райдуга» за чуйність, гостинність, високий професіоналізм, увагу та ставлення до людей.

Нам вдалося покращити не тільки стан свого здоров’я , але і підзарядитися позитивним настроєм на наступні місяці за пару тижнів у санаторії.

Бажаємо колективу здоров’я, успіхів у роботі, процвітання організації.

З повагою та вдячністю Віра Пруідзе

Віра Пруідзе
м. Чернівці
02.12.2020

Чисто сердечно дякую Всім працівникам санаторію за відмінне лікування і відпочинок під керівництвом Валерія Івановича та Ірини Петрівни. Зібраний відмінний колектив працівників-професіоналів. Це не тільки медперсонал, а і кухарі, техперсонал, а також хочу відмітити чудову жінку з голосом від Бога, за її пісні і чудову музику.

Бажаю колективу санаторію здоров’я і всього найкращого в наш непростий економічно-ковідний час. Ще раз здоров’я Вам всім, наснаги та успіхів.

З повагою пенсіонер, акціонер АТ «Мотор Січ»

Веретюк В. О.
акціонер АТ «Мотор Січ»
30.10.2020

Шановні лікарі, медичний персонал та всі працівники санаторію “РАДУГА”! Хочу висловити велику подяку за працю, за доброту, старанність, акуратність під час мого лікування та відпочинку у Вашому санаторію. Ваша чесна та якісна робота та впевнений професійний підхід до кожного відпочиваючого виявляє найкращий результат та всі перевершення мого очікування до мого приїзду у санаторій. Ви професіонали своєї справи. Хай Вам Бог пошле міцного здоров’я, радості і щасті, благополуччя та достатку.

Лозінська І.М.
м. Хмельницький
01.10.2020

Щиро дякую усім працівникам Санаторію «Райдуга» за доброту, щирість, добре відношення до відпочиваючих, смачну їжу і розважальну програму.

Зичу всім Вам здоров’я, Божого благословення і довгих років життя.

З повагою Ситар Н. М. і Марчик.
29.09.2020

Написати відгук

spinner solid

Обов’язкові для заповнення

Як Ваше ім’я?
Ваша електронна адреса
Що Ви думаєте про нас?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *